Ola teslimat ortağı viral bir Haberda müşterinin yemeğini yerken yakalandı: 'Jo karna hai karo' | Trendler

aynur

New member
25 Temmuz 2024 08:54 IST

Noida'dan bir adam, Ola aracılığıyla yemek siparişi verdiğini ve teslimat ortağını yemek yerken yakaladığını iddia ediyor. Teslimat sürücüsünün Habersunu Instagram'da paylaştı.

Noida merkezli bir girişimci, Ola Foods'tan yemek sipariş ettiğinde ve teslimat ortağının buna düşkün olduğunu görünce şok oldu. Aman Birendra Jaiswal, teslimat ortağını patates kızartmasını yerken suçüstü yakaladığını gösteren bir Haber paylaştı.

Noida'dan bir adam, Ola'daki yemek dağıtım ortağını yemeğini yerken yakaladığını iddia ediyor (Instagram/@amanbjaiswal)

Jaiswal, önce Ola Foods dağıtım şoförünün kendisini aradığını ve bir kişinin daha aradığını iddia etti ₹Yiyecek dağıtımı için 10. Noida merkezli girişimci başlangıçta talebe uymayı reddetti ancak sonunda ekstra bir ücret ödemeyi kabul etti ₹10 – bu, Ola Foods'un halihazırda tahsil ettiği teslimat ücretinden daha fazla. Ancak teslimatçının kabul etmesine rağmen kendisini 45 dakika beklettiğini iddia ediyor.

Jaiswal onu bulduğunda park etmiş motosikletinin üzerinde oturmuş müşterinin yemeğini yiyordu. Belki de suçtan daha şok edici olanı, teslimatçının aşırı tavrıydı – “Haan toh kartı raho jo karna hai (ne istersen onu yap),” dedi Jaiswal'a yüzleştiğinde.

Jaiswal teslimat ortağını yemeğini yediği için azarladığında yine bıkkınlıkla karşılık verdi “Kya Karun?”

“Ola, yemek dağıtım elemanın işini böyle yapıyor. Önce geldiğim için fazladan 10 rupi alacağımı söyledi. İlk başta bunu reddettikten sonra şöyle dedim: Tamam, hadi, sana bir şey vereceğim. Sonra beni 45 dakikaya yakın bekletti ve bulduğumda şunu söyledi: [sic]“Jaiswal Haberyu paylaşırken Instagram'da yazdı.

Aşağıda bulunan klibe göz atın:

Video ayrıca sosyal medya platformu X'e de ulaştı ve 1 milyondan fazla izlendi. Olay eşit derecede öfke ve eğlenceye yol açtı.

“Galat hai ye. Bir yorumcu şöyle yazdı: Chori upar seseena zori. Bir diğeri, “Bu yüzden Zomato'yu tercih ediyorum” dedi.

Bir X kullanıcısı, “2024 bütçesinin doğru açıklaması” diye espri yaptı.

“Şimdiye kadarki en kötü yemek dağıtım hizmeti, en kötü uygulama, Ola. Umarım insanlar bunları kullanmayı bırakır” diye yazdı bir kişi.

Ola Foods, Bengaluru, Mumbai, Delhi NCR, Haydarabad, Chennai ve Pune olmak üzere altı büyük şehirde 40 Bulut Mutfaktan oluşan bir zincir işletiyor.

Canlı skorlar, maç istatistikleri, infografikler ve çok daha fazlası için tek adresli mağaza olan Crickit ile her büyük vuruşu, her kaleyi takip edin. Şimdi keşfedin!

Daha fazla gör

Hindistan'dan ve dünyanın dört bir yanından son dakika haberleri, viral haberler, Haberlar, fotoğraflar ve hava durumu güncellemeleriyle ilgili en son güncellemeleri alın

Haberler / Popüler / Ola teslimat ortağı viral Haberda müşterinin yemeğini yerken yakalandı: 'Jo karna hai karo'