Noida satıcısı, kredinin bir kısmını geri ödemediği için dövüldü ve çırılçıplak pazarda gezdirildi

aynur

New member
Uttar Pradesh’in Noida kentindeki bir pazarda sebze satıcısı, iddiaya göre kredinin bir kısmını geri ödemediği için iki kişi tarafından dövüldü ve çıplak olarak gezdirildi. Satıcının soyunmaya zorlandığını ve çırılçıplak pazara girdiğini gösteren olaya ilişkin bir Haber sosyal medyada geniş çapta paylaşıldı.

Video klip, kurbanın sarımsak satıcısı olduğunu iddia eden Kongre’nin UP birimi tarafından da paylaşıldı. (Bloomberg/Temsilci Resmi)

Video klip, kurbanın sarımsak satıcısı olduğunu iddia eden Kongre’nin UP birimi tarafından da paylaşıldı. Klipte, kâtibe atılan küfür duyuluyordu. Çarşıda kıyafetsiz dolaşmak zorunda kaldı

Satıcı şu miktarda kredi aldı: ₹Üst düzey bir polis yetkilisine göre, neredeyse bir ay önce 5.600 dolar geri ödedim ve bunun bir kısmını Pazartesi günü geri ödedim. Borç verenden bakiyeyi ödemek için daha fazla süre istedi.

“Ancak komisyoncu (kredi veren) muhasebecisini ve iki işçiyi atölyeye çağırdı. Haber kaynağının bildirdiğine göre, katip polise yaptığı şikayette “Beni mağazada tuttular ve kıyafetlerimi çıkardılar, sonra bana sopalarla saldırdılar ve hakaretler yağdırdılar” dedi. PTI.

Ek DCP (Merkez Noida) Rajiv Dixit, FIR’ın IPC’nin 323, 342, 357, 504, 506 bölümleri ve Bilgi Teknolojileri Yasası’nın 66E Bölümü uyarınca yerel Aşama 2 polis karakoluna sunulduğunu söyledi.

“Baş sanık Sundar Singh ve yardımcısı Bhagandas Singh tutuklandı. Kaçaklar da yakında yakalanacak ve haklarında en sıkı yasal işlem başlatılacak” dedi Dixit.

• YAZAR HAKKINDA

Hindustan Times Haber Masası ile Hindistan’dan ve dünyadan en son haberleri ve gelişmeleri takip edin. Siyaset ve siyasetten ekonomi ve çevreye, yerel sorunlardan ulusal olaylara ve küresel meselelere kadar doğru yere geldiniz. …Ayrıntılı olarak görün